KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14234577
nr 1423 4577
Mikael von Essen
(1895-1975), Sverige
Signerad, daterad 1950, Stockholm. Akvarell, bildmått: 29x48, yttermått inklusive ram: 47x65 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 20:26:59
4/10 11:39:39
100 kr
4/10 20:10:34